Smile Clinic, Dobr de ja by som mal vny zujem o vmenu hornho chrupucena? Na pravej by mi staili zuby 1-5. Dobry den Mohli by ste mi poslat vyslednu sumu, komplet vsetkeho a so vsetkym. akujeme vm e ste ns kontaktovali. V prpade zujmu Vs radi objednme na konzultciu. Prosim dali by ste my vediet kolko by stal cely chrup implantat.Treba mi vytrhat zo 10 zubov a kolko by to asi trvalo?Lebo my povedali ze po vytrhani chrupu musi byt asi 2 mesacna pauza. Cennk aj priebeh vmeny celho zubnho oblka sme Vm zaslali e-mailom. akujeme, e ste ns kontaktovali. akujeme za komentr. kontaktovali sme Vs na uveden e-mail. September at 18:58 Dobr poprosila by som cennk. akujeme, e ste ns kontaktovali. Zdravm, chcela by som sa opta na cenu komplet celho chrupu so vetkmi poplatkami. Odporame zavedenie 4-6 zubnch implanttov na ktor sa nasad fixne 12 lenn keramick mostk. Pre vypracovanie presnej cenovej ponuky je potrebn osobn konzultcia s lekrom. Zubn nhrady a implantty, s dnes vemi obbenou nhradou zubou. Provizorn mstek od 7 zub. A ke u pacientov vznikaj stavy nemonosti zchrany zuba, alebo potreby ukotvenia protetickch prc (zubnch mostkov), stomatolg zvi metdu nhrady chbajceho zubu pomocou zubnho implanttu. Dobr de. Cenu oetrenia All on 4, pri ktorom sa nahrdza cel zubn oblk pomocou zubnch implanttov a fixnho keramickho mostka sme Vm zaslali na uveden e-mail. Ako dlho by som bola bezzub? Dobr de, mal by som zujem o rekontrukciu chrupu a zavedenie implanttov. Zubn implantty sa vyznauj mnohmi vhodnmi vlastnosami v porovnan s inmi typmi nhrad chbajcich zubov. Kontaktovali sme Vs na uveden e-mail. akujem. Dobr de, pn Attila. 2,ako dlho trva zakrok resp.cakacia doba od zbrusenia az po zalozenie Vopred dakujem za odpoved. Kontaktovali sme Vs na uveden e-mail. akujeme, e ste ns kontaktovali, odpovedali sme Vm na uveden e-mail. Dobr de,mm horn aj doln protzu(9 a 6rokov) a chcel by som nov protzy ale osaden na pevno a rd by som vedel koko by to asi stlo.akujem. akujeme za V komentr. Mozte mi prosim poslat finalnu cenu za jeden, vratane rontgenov, vysetreni, anestezie Pisete, ze je potrebne 3 navstevy. Je nutna PN v pripade riesenia implantatov? rozhovor si mete naplnova tu: Smile Clinic tm, Potrebovala by som riei cel vrchn rad zubov implanttmi.. Mm snmaten nhradu zubov asi tyri roky. rentgen je u nho. "Porcelnov zuby" - kovokeramick mostk Ke zahryznem alebo zatlam na mostk, zabolia ma asn Nespokojnos so zubnm mostkom Porcelnov zuby - kazy na porcelnovch zuboch Preo prve mostk na sklenench vlknach. bohuzial sa akosi neviem zorientovat vo Vasej cenovej ponuke, chyba je na mojej strane. Pekn zvyok da. Vsledn sumu stanov lekr na osobnej konzultcii. Chcel by som sa informova, koko by stl takto zkrok u vs. Kontaktovali sme Vs e-mailom. akujeme, e ste ns kontaktovali. akujeme, e ste ns kontaktovali. Neskor odhlsenie chirurgickho termnu (menej ako 48hod) 100,- . Dobry den akujeme, e ste ns kontaktovali. Pacienti sa rozhoduj pri vbere stomatolga na zklade referenci pacientov, od ceny za zubn oetrenie alebo od miesta, kde sa nachdza zubn klinika. Petra. Ludovit, Dobry den chcela by som sa informovat o imlataty celeho chrupu cena kolko by to stalo dakujem, Dobr de, chcela by som sa informova o vmene celho chrupu, Dobr de. Zdravim, chcel by som sa informovat,, mam v predu medzeru medzi hornymi prednymi 1tkami, ako sa da upravit? akujeme, e ste ns kontaktovali. Rozhodujete sa na zklade ceny za zubn implantt alebo poda sksenosti a praxe zubnho lekra? Cennk vmeny celho zubnho oblka sme Vm zaslali na uveden e-mail. Cennk MySmile.sk. Ako uviedla prezidentka Slovenskej komory zubnch technikov : "Cena zubnej korunky sa pohybuje pribline od 200 eur do 350 eur, poisovne z toho uhrdzaj od 41,92 eura do 46,26 eura, cena protzy sa zana od 440 eur . Zub se stv pevnj a neli se od ostatnch zub. Niektor udia maj problmy so zubami, kvli nedostatonej . Vopred dakujem, Dobr de pn Duan, akujem, Nie je mon na diaku uri ak oetrenie budete potrebova. Implantty budou vypadat a dlouhodob fungovat jako Vae prav zuby - asto dokonce lpe. Cena me by od 200 do 400 eur za jednu. Vdaka. E-mailom sme Vm zaslali link na naplnovanie rchleho telefontu, poas ktorho Vm podme bliie informcie ohadom kompletnej rekontrukcie chrupu. Ak s pri implantcii potrebn pravy ako je naprklad dostavba kosti, modelcia gingivy alebo zdvihnutie dutn, cena sa navyuje o pribline 200-800 euro. Dakujem. akujeme za zanechanie komentru. akujeme, e ste ns kontaktovali. Dobr de chcem sa opta na cenu novho chrupu a poprosm aj cennik. Dole aj hore? cena za komplet prcu teda extrakciu, implantt, nadstavu a korunku sa pohybuje od 1200-1500Eur. S pozdravom Cennk a odpove sme Vm zaslali na uveden e-mail. akujem. Modern prstroje Najmodernejie prstroje pre Vae bezbolestn a krtke oetrenie. Ak by ste mali zujem o osobn konzultciu na klinike radi vs objednme. Aby som vm mohla poda presnejie informcie o cene zkrokov a o vaom plne oetrenia, prosm, pouite odkaz niie na naplnovanie 5 -10 min hovoru so mnou alebo niekm z nho tmu, ak by som ja nebola dostupn. Vo Vami stanovenom termne sa s Vami skontaktujem ja alebo jedna z mojich koleg z tmu Smile clinic. Dakujem za skor odpoved, dobr den, vedeli by ste mi poveda hrub cenu celho novho chrupu? Plastov ko na pinav prdlo HEIDRUN 45l. Miroslav Kani. Na objednvku (cca mesiac) 322.69 *. Prmrn nklady na dhy v Turecku na zub by byla 180 liber, co je mnohem levnj ne v nkterch evropskch zemch a USA Zvrem lze ci, zubn implantty a fazety v Turecku zmn v ivot, pokud se rozhodnete zskat nov zuby v Turecku. Cennk vmeny celho zubnho oblka sme Vm zaslali e-mailom. Prosm vs mete mi zasla cennk akujem. akujem. Radi Vs objednme kontaktujte ns! Nemuste sa rozhodn hne. Viac informci o implanttoch sme Vm zaslali na uveden e-mail. Priebeh oetrenia a cennk sme vm zaslali na v e-mail. od 170 - 190 . Mria, chcem sa spytat koko by stal celi vrchny a spodny chrup dikik. Dakujem. ako dlho celkovo trva proces, kolko tyzdnov volna si potrebujem vybavit, ako to prebieha, vytrhnutie zubov, nahradna docasna proteza bude poskytnuta kym dostanem implantaty? SmileClinic. Dobry den, chyba mi v hronej casti 4ka na jednej strane a 6tka na druhej. Zskajte viac informci o tom, ako s vae daje z komentrov spracovvan. Dakujem. Poprosm o cennk celho chrupu. akujeme za V komentr. Dobry den, chcem sa opytat kolko stoji komplet jeden hotovy zub implantat a vsetko co k tommu patri.Dakujem Martina, Dobr de chcel by som sa spta koko by stlo cel horn rad plus aj z vytrhanim zalomenych koreov.a i sa to d vetko urobi za jednu narkozu.dakujem. akujeme za komentr. Orientan cennk tohto oetrenia sme Vm zaslali e-mailom. Cena za jeden implantt s impl. akacia doba je cca 2-3tdne. Dobr de Andrej, V prpade zujmu o konzultciu ns prosm kontaktujte. Cennk vmeny celho chrupu pomocou zubnch implanttov a zubnch koruniek sme Vm zaslali na uveden e-mail. akujeme, e ste ns kontaktovali. Dobr de p. Kovov, akujeme, e ste sa rozhodli kontaktova Smile Clinic ohadom implanttov. keto bakery franklin tn (Domestic / International Courier & Cargo) Mm vek problmy s humornmi stolickami,chcela by som ich da vetky von a necha si urobi mostk alebo neviem ako to funguje,len neviem koko ma to bude stat komplet. akujeme, e ste ns kontaktovali. Vzdy sa mi hodne kazili zuby ale teraz Uz to je naozaj velmi zle..mam len 28 a uplne panikarim.. Cena za nezvaznou konzultaci in 1 500 K. autor. mal by som vazny zaujem o informacie ohladom implantov. Dobr den zaujma ma cena vytrhani a vlozeni implantatu na vrchn patro..akujem Michaela. akujeme za zanechanie komentru. 194.96 . Celokeramick fazeta, komplet na tyri predn zuby Cena: 1400 Snmaten nhrada na mini implant ICX mini implantt 2x215, odtlaky 70 , anestzia 14 , Gulikov abutment 2x 120, patrica 2x 80 , snmaten nhrada 280 Cena: 1194 Kompletn nhrada zuba implanttom Dobr de, pn Miroslav. Dobry den.. Chcela by som sa informovat aka by bola vysledna cena dvoch implantatov v hornej casti chrupu.. Dakujem, Dobri de kcela bisom sa opitat koko stoji cel horna hrupka dakujem, Dobr de, potrebujem 5 implanttov dolu, koko by ma to u Vs stlo celkovo? Daju sa tie zdrave zuby vytiahnut a nastrelit k sebe blizsie implantaty? Zarezervujte si bezplatn online konzultciu ete dnes. Cennk sme Vm zaslali na e-mail. akujem. Dakujem. Potrebujem 8-10. akujem. Zrove zaslanie cennka. Dakujem, Cennk sme vm zaslali na v e-mail. Aj mna zaujima cena kompletneho implantovania zubov. Dobr den. Vo Vami stanovenom ase sa s Vami spojm ja alebo jedna z mojich koleg z tmu Smile clinic. Cennk sme Vm zaslali na e-mail, Dobr de, Cennk vetkch spomnanch oetren sme Vm zaslali e-mailom. S pozdravom akujeme, e ste ns kontaktovali. mostiky) Dakujem, akujeme, aj Vm sme zaslali cennk e-mailom , Dobry den. Porcelnov korunky Zubn korunky s najastejm scenrom, ktor je realizovan v prpade trvalho pokodenia zuba. . E-mailom sme Vm zaslali link, vaka ktormu si naplnujete telefonick hovor s jednm z naich vykolench pracovnkov, ktor Vm pod presnejie informcie o cene a priebehu oetrenia pomocou zubnho implanttu. Kontaktovali sme Vs na uveden e-mail. akujem za odpove a prajem pekn de.Monika. V prpade zujmu o konzultciu ns kontaktujte. akujeme za komentr. https://smileclinic.as.me/local-quick-call Mozte pripojit aj vase telefonne cislo. akujem, Zdravim,prosim Vas,chcem vediet kolko by stal jeden zub,nakolko sa mi kyva a je to vpredu dole,alebo sa to da nejak akujeme vm za komentr. V prpade zujmu o termn konzultcie ns nevhajte kontaktova. Dakujem za odpoved. V prpade otzok sa na ns nevhajte obrti. Dobr de, chcela by som sa opta aka je cena za jeden zubn implantt? Mala by som zujem akujem . Presn ceny za oetrenie sa stanovia po konzultcii. Celkov cena oetrenia pomocou zubnch implanttov, pri zaveden 5 zubnch implanttov: Viem ze zalezi od druhu implantatu a chcem len certifikovane. akujeme za komentr. hovoru. Nae nklady jsou ve skutenosti jet o nco ni, protoe - abychom se uivili, musme tvoit tak njak zisk. V prpade zujmu o termn konzultcie ns nevhajte kontaktova. Dobryy. Dobr den chcem sa sptat na cenu fixnej protzi vrchnej aj spodnej.Vrchn protzu u mm ale nie fixn a spodn zuby u tie treba vytrhat a dat fix protzu.Dakujem. akujeme, e ste ns kontaktovali ohadom komplet chrupu. Zdravm tie by som poprosil cennk za kompletn chrup. akujeme vm za v komentr. Smile Clinic tm, Dobry den.Chybaju mi 3 zuby a chcela by som implantaty alebo mostik.Prosila by som ceny komplet za vsetko .dakujem za odpoved. samozrejme, informcie o zubnch implanttoch sme Vm zaslali e-mailom. akujeme, e ste sa rozhodli kontaktova Smile Clinic ohadom cennka za oetrenie, vime si to. Ak sa zub da vyliecit a mostik je uz stary a odsuva sa od dasien, je lepsie dat novy mostik alebo implantat s mostikom na susedne obrusene zuby? Popis oetrenie aj s predbenou cenovou ponukou sme Vm poslali na email. Ivan. Radi Vs objednme, dajte nm, prosm, vedie, i mte zujem o termn na klinike v Bratislave alebo v Pieanoch. Skladem. Keby som chcela akujem. Ingrid. Po obrsen zuba sa vymodeluje kovov iapoka, na ktor sa nanesie keramick hmota. Zdravm koko stoj u vs nov chrup komplet horn a doln ? akujem za odpove. SPOLU = 7289 EUR. Dobr den Chcem sa opta, i nemte poboku aj v Koiciach, pretoe som z vchodnho Slovenska. Smile Clinic. Dobry den, cenme si, e ste sa na ns obrtili. Zubn lka me korunku doporuit, pokud se zub rozlomit nebo ho ve velk me oslabil kaz nebo velk zubn vpln. akujem, Dobry den chcel by som sa opytat kolko by stal jeden predny spodny implantat, Chybaju mi vpredu 2zuby kolko to bude stat?dakujem, Dobr de potrebujem tyri implantty koko by ma to vylo? V prpade zujmu o termn konzultcie ns nevhajte kontaktova. Dobr de p. Beta, Dobr de, Mm vytrhnut zuby 13 ,14 ,23 , 24 vedeli by ste mi poveda tak orientane za inplantt hornej estky. Pot pomoc dentlnho lepidla nebo pomoc vkaky bez cukru doasn pilepte korunku zpt na jej msto na elisti. Nevhajte si rezervova termn na nezvzn konzultciu, aby ste zistili, i s pre vs fazety na zuby tm sprvnym rieenm . akujeme za V komentr, odpove spolu s cenou implanttu sme Vm zaslali e-mailom. akujem pekne. Prvm typom koruniek, ktor vm predstavme s kovov korunky. Dobr de, monkDobry den chcem sa spytat kolko stoja nove zuby ak si ich dam vytrhnut komplet vrtane.dakujem vam. Dobry den aka by bola cena kompletneho chrupu horne aj dolne zuby proste komplet implantaty. dakujem za info. Najednoduch proces implantcie je vtedy, ke m pacient na miestach straty zubov dostatok kostnho tkaniva. dakujem. Dobry den chcela bi som si -dat spravit komplet chrup mohli bi ste mi poslat cenu dakujem. Dakujem.Kristina. Dobr de , chyba mi jeden zub , prosim Vas kolko by to stalo ? akujeme, e ste ns kontaktovali. V prpade alch otzok budeme radi, ak ns budete kontaktova. Airflow (1 zub) 5 Konzultcia je uren pre pacientov, ktor sa chc poradi ohadom lieby zdravotnho problmu (napr. V souvislosti s vmnou zub je tak zajm, jestli na nov zuby pispv pojiovna. S pozdravom Chcem sa spytat kolko by stalo vutrhnutie vsetkych zubov a nahradenie novymi napevno. dakujem s pozdrvom Jenca Jan. Dobr de, chcela by som si da spravi komplet cel chrup a to aj trhanie starch zubov.Hore ich mm 8, ale v katastroflnom stave. Mem poprosi o cennk za horn predn zub. V prpade akchkovek otzok ns nevhajte kontaktova. Ak smiem tie by som poprosil cennik tohto typu. Smile Clinic. Koko stoji vymena celeho chrupu dakujem za odpove . akujem, Dobr de, akujeme za komentr. (Mostik 4.-6. zub) Je teba se na cenu zeptat svho zubnho lkae a rovn se mete dotzat u sv zdravotn pojiovny. Pipravili jsme si pro vs pehled prmrnch cen nejastjch oeten u zubae a piblme vm . Chcela by som sa opta ak by bola cena celho chrupu aj s vytrhanim. Chcela by som sa spta koko by stla vmena celho chrupu,prpadne len vrchnho euste.akujem za odpove. Chcela by som poprosit o zaslanie cennika inplantatov, nakolko zvazujem absolvovat tento zakrok. Chcelaby som sa informova,ak by som chcela komplet vrchn chrup aj s implanttmi,o by to stlo? akujeme, e ste ns kontaktovali.